Aukštos kokybės 2cm storio HC PRO gumins kilimėlis sporto salėms

SKU
rubmats2cm
Aukštos kokybės „HC PRO 2CM“ storas guminis kilimėlis sporto salėms, kurio viena pusė yra kietesnė nei kita. Priklausomai nuo numatomo naudojimo, galite pasirinkti, kurį kilimėlį naudoti. Paprastai sporto salėse dedama šiurkšti kilimėlių pusė. Guminiai kilimėliai sumažina grindų atnaujinimo išlaidas, nes kilimėliai apsaugo nuo grindų paviršių nuo pažeidimų treniruočių metu. Guminiai kilimėliai turi būti paskleisti ant grindų prieš montuojant sporto ir sporto salės įrangą. Be to, ilgalaikėje perspektyvoje yra dar 5 privalumai: 
1. Užtikrinkite, kad grindys yra geros būklės, ir jums ateityje nereikės mokėti savininkui už grindų remonto išlaidas. 
2. Jei nuspręsite persikelti į savo sporto salę, galite nunešti kilimėlius į kitą sporto salę arba perparduoti juos už beveik tą pačią kainą, kurią pirkote. Bendros išlaidos yra labai mažos, palyginti su kitomis alternatyvomis. 
3. Jums nereikia samdyti brangių grindų klojimo paslaugų, nes galite lengvai iškloti kilimėlius savo nuožiūra. 
4.Guminiai kilimėliai priverčia įprastą kambarį atrodyti tarsi profesionalią sporto salę. Patogu vaikščioti ir daryti pratimus. 
5. Guminiai kilimėliai gali atlikti daugybę skirtingų pratimų, tokių kaip tempimas, pilvo pratimai, pritūpimai, nugaros raumenys ir kt. nes minkštas kilimėlių paviršius užtikrina komfortą ir saugumą pratimų metu. 
Pratimų kilimėlio matmenys: 100cm x 100cm x 2cm 
Pristatymas 1-4 d.d.
Special Price 35,90 € Įprasta kaina 39,90 €
Sandėlyje
  • Pirk 4 po 30,00 € ir sutaupyk 16%
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Aukštos kokybės 2cm storio HC PRO gumins kilimėlis sporto salėms
More from HC PRO