"Mutant Test" papildai 90 kaps.

SKU
Mutantest90

"MUTANT TEST" yra galinga anabolinė formulė, kuri buvo sukurta ir kliniškai įrodyta, jog padidina testosterono lygį greičiau nei bet kada.

  • Kliniškai įrodyta jog pakelia testosteroną 376%
  • Pakelia rodiklius per 12 val
  • Greičiau nei bet kada pakelia performanso lygį
  • Pro-kalibruota formulė įspūdingai didina raumenų masę ir jėgą
25,90 €
Nėra sandėlyje

TestoSurge™ yra patentuotas, biologiškai aktyvus "MUTANT TEST" formulės junginys, kuris veikia keliais fiziologiniais būdais, kad greitai padidintų ir apsaugotų jūsų rodiklių lygį. Jis gali neįtikėtinai padidinti raumenų dydį ir jėgą. "MUTANT TEST" yra vienintelis produktas, savy turintis šį naują ingredientą, kuris, kaip įrodyta, padidina performanso lygį kaip niekas kitas. Nebereikia laukti savaičių ar net mėnesių, kad pasiektumėte naujus lygius – dabar galite išgerti šį papildą ir pajusti poveikį jau tuoj pat, per kelias valandas!

"MUTANT TEST" veikia aukščiausios kokybės dvigubo veikimo būdu, kad maksimaliai padidintų ir apsaugotų jūsų testosteroną: a - slopindamas aromatazės fermentą ir b - sumažindamas testosterono pavertimą į DHT (dihidroksitestosteronu) – vyrišku hormonu, susijusiu su neigiamu androgeniniu šalutiniu poveikiu. Slopindamas aromatazės fermentų kompleksą, "MUTANT TEST" užkerta kelią aromatizacijai ir testosterono pavertimui estrogenu, sumažindamas nepageidaujamus šalutinius poveikius, tokius kaip edema ir ginekomastija. Antra, "MUTANT TEST" kovoja, kad apsaugotų jūsų testosteroną, slopindamas fermentą 5α-reduktazę, atsakingą už jūsų pasiekimų apsunkinimą ir nepageidaujamo metabolito DHT gamybą.

Pagrindinė funkcinė "MUTANT TEST" sudedamoji dalis buvo kliniškai įvertinta naudojant auksinio standarto tyrimo metodą – atsitiktinių imčių, kryžminį, dvigubai aklą, placebu kontroliuojamą tyrimą. Anksčiau apmokyti tiriamieji vartojo vieną "MUTANT TEST" pagrindinio ingrediento dozę arba placebą ir buvo vertinami per 12 valandų. Tiriamieji, vartoję pagrindinį "MUTANT TEST" ingredientą, vos per 12 valandų reikšmingai padidino bendrą testosterono kiekį 376%, palyginti su placebo grupe. Tame pačiame paskelbtame žmogaus veiklos tyrime laisvo „nesurišto“ testosterono pokytis padidėjo 144 %, palyginti su placebo grupe. Laisvas neprisijungęs testosteronas yra vienintelė forma, galinti aktyvuoti testosterono receptorius, kad padidėtų raumenų augimas bei jėga.

Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:"Mutant Test" papildai 90 kaps.