OSTROVIT Creatine + Taurine, kreatinas + taurinas 700gr.

SKU
OSTROVIT Creatine + Taurine 700g
Kas yra kreatinas? Kreatino monohidratas yra natūralus metabolitas, randamas raudonojo raumens audinyje. Kreatinas veikia kaip galinga ergonominė priemonė, vaidinanti svarbų vaidmenį įtempiant raumenų audinius ir didinant atletiškumą. Kreatinas gali padėti padidinti raumenų sukimo momentą (jėgą), pagerinti ištvermę, sumažinti nuovargį ir padėti išsaugoti didesnę raumenų skaidulų jėgą. Mūsų kreatinas yra 100% sertifikuotas. Užpildai niekada nenaudojami mūsų kreatine; vienintelis ingredientas yra 100% grynas kreatino monohidratas. Kreatino monohidratas, 100% grynas, pagerina jūsų raumenų darbą didelio intensyvumo treniruotėse, tokiose kaip treniruotės su svoriais, bėgimas ir kitos aerobinės ar anaerobinės treniruotės. Gryniausias kreatinas, užtikrinantis geriausią raumenų energijos gamybą. Kreatino monohidratas yra perdirbamas į labai mažus 180 mikronų, kad būtų užtikrinta tinkama dispersija. Kreatino monohidratas gaminamas naudojant tik pažangiausias technologijas ir laikomasi griežtos tarptautinės molekulinės formulės: 
- Kliniškai įrodytas 
- Raumenų hidratorius 
- Ląstelių stiprintuvas
- ATP aktyvatorius; 
Taurinas yra aminorūgščių rūšis, kurias gamina pats kūnas. 
- palaiko baltymų sintezę 
- padeda palaikyti ląstelių membranų stabilumą 
- palaiko medžiagų apykaitą 
- gerina širdies veiklą. 
Taurinas yra aukštos kokybės maisto papildas, pagerinantis mitybą. Taurinas atlieka svarbias medžiagų apykaitos funkcijas. Šis biologinis junginys nėra kūno baltymų sudedamoji dalis, tačiau vaidina labai svarbų vaidmenį aminorūgščių transformacijos procesuose. Taurinas padeda sureguliuoti širdies ritmą, išlaikyti ląstelių membranos stabilumą ir užkirsti kelią ląstelių pertekliui. Dalyvauja tulžies rūgšties sintezėje, širdies ritmo reguliavime, smegenų neuronų ir centrinės nervų sistemos veikloje. Taurinas taip pat neleidžia formuotis serotoninui, kuris išsiskiria iš fizinio krūvio ir sukelia nuovargį. Jis taip pat veikia kaip antioksidantas. Kaip ir insulinas, taurinas prisideda prie kreatino pernešimo į raumenų ląsteles, todėl jis tampa dar efektyvesnis. Trumpai tariant, tai yra būtina amino rūgštis, kad jūsų treniruotės būtų produktyvesnės. * Vienas geriausių derinių yra taurinas ir kreatinas kartu, jie pagerina raumenų jėgą fizinio krūvio metu. Štai kodėl taurino yra daugelyje papildų. Taurinas gali ne tik pagerinti sportininkų širdies darbą, bet ir pagerinti varžybų rezultatus. Dar vienas geras taurino bruožas yra jo sukeliamas raumenų ląstelių augimas. 
Pateikimo dydis: 5 gr. kreatino monohidrato 4900 mg, Taurino 100 mg. Rekomenduojama vartoti: paimkite 5 gr miltelių ir vartokite 1–2 kartus per dieną. Gali padidinti svorį. Tai maisto papildas. Negalima viršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildai nepakeičia įvairių dietų. Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti kambario temperatūroje, vietoje, apsaugotoje nuo šviesos. Geriausia naudoti iki datos pažymėtos ant pakuotės. 
13,90 €
Sandėlyje
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:OSTROVIT Creatine + Taurine, kreatinas + taurinas 700gr.