OstroVit Omega 3-6-9, 30 kapsulių

SKU
OVO369-30

- „OstroVit Omega 3-6-9“ 

- „OstroVit Omega 3-6-9“ 
- pažangios Europos gamybos technologijos; 
- GMP, GHP kokybės standartai;  
- tik natūralūs ir saugūs ingredientai;  
- puikus žuvų ir augalinių riebalų derinys;  
- 30 kapsulių OstroVit Omega 3-6-9 gali būti aukštos kokybės polinesočiosios riebalų rūgštys.  Tai reaguoja į normalų visų organų ir sistemų, įskaitant centrinę nervų sistemą, širdies ir kraujagyslių sistemą, funkcionavimą.  Priedas yra 100% natūralus preparatas, kurio pagrindą sudaro žuvų taukai, lano aliejus ir kiti naudingi aliejai.  Be to, Omega 3.6 reiškia polinesočiųjų riebalų, o Omega 9 - mononesočiųjų riebalų.  Polinesočiųjų riebalų negalima susintetinti žmogaus organizme, todėl jie turi būti iš išorės. Omega 9 yra oleino rūgšties pagrindu, jis stiprina kraujagysles ir mažina cholesterolio kiekį.  Todėl turėtumėte vartoti Omega 3-6-9, kad sustiprintumėte imunitetą, pagerintumėte psichines ir pažintines smegenų funkcijas, apsaugotumėte širdies ir kraujagyslių sistemą, išvengtumėte insulto ir širdies smūgio.  Šis papildas stiprina plaukų, nagų, odos sveikatą ir turi atjauninantį poveikį.  - visa širdies ir kraujagyslių apsauga;  - mažina cholesterolio kiekį;  - gerina smegenų veiklą (atmintį, dėmesį);  - geras natūralus antioksidantas;  - turi atjauninantį poveikį;  - gerina nagų, plaukų ir odos sveikatą;  - stiprina imuninę sistemą.  
Kaip vartoti: pirmąją kapsulę reikia vartoti su maistu. Jei kūno svoris yra didesnis nei 70 kg, porcija yra 2 kapsulės, svoris didesnis nei 100 kg - 3 kapsulės.  
Tai maisto papildas.  Negalima viršyti rekomenduojamos paros dozės.  Papildai nekeičia įvairių dietų.  Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.  Laikyti kambario temperatūroje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos.  Galiojimo laikas pasibaigia ant pakuotės.
Special Price 3,90 € Įprasta kaina 5,90 €
Sandėlyje
Daugiau informacijos
BrandOstroVit
Ilgis4.5 mm
Plotis4 mm
Aukštis9 mm
Displayed Weight0.04 kg
Product formsoftgel
Servings quantity30
Pakuotės dydis30 pcs
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:OstroVit Omega 3-6-9, 30 kapsulių

Tai maisto papildas!

Rekomenduojamos paros dozės viršyti negalima.

Maisto papildai nepakeičia įvairios mitybos.

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

Laikyti kambario temperatūroje, apsaugotoje nuo šviesos.

Geriausias iki data nurodyta ant pakuotės.