OstroVit Supreme kapsulės BCAA + 1250 mg glutamino 300 kapsulių

SKU
OstroVit_Supreme_Capsules_BCAA_Glutamine_1250mg_300 caps
BCAA (išsišakojusių grandinių amino rūgštys) yra šakotosios grandinės aminorūgštys: leucinas, valinas ir izoleucinas. Šie junginiai taip pavadinti dėl plačios šoninės grandinės pagal jų cheminę struktūrą. Jie priklauso egzogeninių aminorūgščių, t. y. būtinų mūsų mityboje, grupei, nes mūsų organizmas pats jų negali pagaminti. Jie yra neatskiriamas daugumos baltymų sintezės elementas, ir daugiau kaip 30% mūsų raumenų sudaro BCAA. L-glutaminas L-glutaminas yra organinis cheminis junginys iš endogeninių aminorūgščių grupės. Jam būdinga daugybė biologinių funkcijų, pavyzdžiui, azoto nešiklis, veikiantis kaip glutationo ar nukleotidų sintezės pirmtakas. Tai yra vienas iš gliukoneogenezės proceso substratų. Jie prisideda prie raumenų ištvermės didinimo. Jų naudojimo metu pastebimas lipolizės padidėjimas, t. y. riebalų rūgščių oksidacijos padidėjimas - idealus priedas kūno riebalų mažinimui. Vartojant BCAA ir glutaminą sumažina fizinį ir psichinį nuovargį po treniruotės. Daugelis tyrimų vieningai nurodo antikatabolinį poveikį. Naudojant BCAA kaip energijos šaltinį - galime sutaupyti raumenų glikogeno. Įrodyti veiksmai, reguliuojantys neuromediatorių darbą. Puiki priemonė pagerinti raumenų glikogeno sintezę. 
1 porcija: 5 kapsulės. Treniruočių dienomis gerkite po vieną porciją kasdien po pabudimo arba po treniruotės. Ne treniruočių dienomis - vieną porciją ryte.
 5 kapsulės (1 porcija) 10 kapsulių (2 porcijos) L-glutaminas 2750 mg 5500 mg L-leucinas 1375 mg 2750 mg L-izoleucinas 687,5 mg 1375 mg L-valinas 687,5 mg 1375 mg
Special Price 23,76 € Įprasta kaina 29,90 €
Sandėlyje
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:OstroVit Supreme kapsulės BCAA + 1250 mg glutamino 300 kapsulių