1. Terminų ir sąlygų galiojimas
1.1 Terminai ir sąlygos yra taikomos internetinės parduotuvės HCGYM.LT pirkėjui (vartotojui) ir įmonei OU RELIKA (toliau - internetinė parduotuvė www.hcgym.lt). 
1.2 Prie šių terminų ir sąlygų, reglamentuojančių produktų, parduodamų interneto parduotuvėje www.hcgym.ee teisinių santykių, prisideda ir teisės aktai kylantys iš Estijos prievolių teisės akto, vartotojų apsaugos įstatymo ir kitų pirkimo teisės aktų.
1.3 Interneto parduotuvė www.hcgym.lt pasilieka teisę keisti terminų ir sąlygų nuostatus. Apie bet kokius pasikeitimus bus pranešta svetainėje www.hcgym.lt.

 

2. Kainų informacija
2.1 Prie visų kainų internetinėje parduotuvėje www.hcgym.lt yra pridedamas 20% PVM. Visi mokėjimai atliekami Eurais.
2.2 Pirkimams, kurių bendra suma yra mažesnė nei 50 eurų, yra taikomas transporto mokestis, kurio dydis priklauso nuo pristatymo būdo (SmartPost 3,50€; Omniva 3,50€ Nuolatinis Paštas 3,50€).
2.3 Kainos galioja užsakymams, kurie yra atlikti iki užsakymo galiojimo pabaigos (7 dienos nuo užsakymo pradžios).
2.4 Jeigu užsakymas yra pateikiamas prieš tai, kai terminai ir sąlygos ar kainos pasikeičia ir galioja vartotojui bei www.hcgym.lt, užsakymui galioja ankstesnės terminų ir salygų nuostatos.
2.5 Internetinė parduotuvė www.hcgym.lt pasilieką teisę keisti kainas galiojančias prekėms esančioms internetinėje parduotuvėje. Internetinė parduotuvė www.hcgym.lt atspindi pasikeitimus.

 


3. Užsakymo patvirtinimas
3.1 Pridėkite norimas prekes į krepšelį.
3.2 Norėdami patvirtinti pasirinktas prekes ir tęsti apmokėjimą spauskite mygtuką “Patvirtinti užsakymą”.
3.3 Tuomet pasirinkite ar norite atlikti vienkartinį apmokėjimą ar prisijungti su savo vartotojo prisijungimu.
3.4 Užsakymo patvirtinimo puslapyje užpildykite privalomus laukus, pasirinkite labiausiai Jums tinkamą pristatymo metodą ir spauskite ant mygtuko “Sumokėti internetiniu banku”. Ekrane pasirodys bankai kuriais galite apmokėti užsakymą (Swedbank",ir t.t.). Visą mokėjimo ataskaitą, kartu su įskaičiuotais mokesčiais, galėsite matyti po užsakymo patvirtinimo. 
3.5 Užsakymo patvirtinimo puslapyje kruopščiai užpildykite privalomus laukus, nuo to priklausys produktų pristatymo greitis ir sklandumas.
3.6 Internetinėje parduotuvėje užsakymai vykdomi darbo dienomis (10:00 val. - 21:00 val.) Kai užsakymas būna patvirtintas penktadienį vėliau nei 14 valandą, jis bus vykdomas pirmadienį. Taip siūlome savarankiško atsiėmimo galimybę.

 

4. Pardavimo nuostatų įsigaliojimas
4.1 Internetinė parduotuvė www.hcgym.lt įsipareigoja vartotojui parduoti esamas, ar ateityje planuojamas turėti prekes ir suteikti galimybę jas perduoti vartotojui, o vartotojas įsipareigoja sumokėti internetinei parduotuvei www.hcgym.ee už įsigytas prekes ir jas atsiimti.
4.2 Užsakymai kurie nebūna apmokėti po 3 dienų yra atšaukiami.
4.3 Pardavimo sąlygos įsigalioja tada, kai vartotojas apmoka užsakymą.

5. Pristatymas
5.1 Po pardavimo sutarties įsigaliojimo interneto parduotuvė www.hcgyme.lt suteikia pristatymo paslaugas.
5.2 E-parduotuvės svetainėje pristatymo terminas pradedamas skaičiuoti nuo to momento, kai yra gaunamas apmokėjimas į internetinės parduotuvės sąskaitą.
5.3 Užsakymų vėlavimai turi būti kruopščiai aprašyti, o pristatymo duomenys turi būti teisingi.
5.4 Internetinė parduotuvė www.hcgym.lt neatsako už prekių pristatymo vėlavimą, jeigu prekės logistikos partneriams buvo pristatytos laiku ir prekių vėlavimas buvo sukeltas aplinkybių kurioms www.hcgym.lt neturėjo įtakos.

DPD Pickup 1,99€ - 1-3 dienos
Omniva siuntų terminalas 1,99€ - 1-3 dienos
Pristatymas per kurjerį 1,99€ - 3-5 dienos

 

6. Grąžinimo politika
6.1 Gavęs savo užsakymą vartotojas turi teisę nutraukti sutartį su internetine parduotuve per 14 dienų nepateikdamas pateisinamos priežasties, tačiau tai priklauso tik produktams ar paslaugoms, kurių vartotojai gali atsisakyti sutarties ir atitika LOA 53 skirsnio 4 dalį. Grąžinimo forma yra www.hcgym.lt tinklapyje. 
6.2 Grąžindamas pirkinį, vartotojas yra atsakingas už jo kokybės ir funkcionavimo pablogėjimą, atsiradusį dėl jo netinkamo naudojimo ar jo naudojimo ne pagal paskirtį. Vartotojas, norėdamas, kad produktas veiktų tinkamai, privalo jį naudoti tik pagal paskirtį.
6.3 Norint grąžinti prekes būtina užpildyti grąžinimo formą, kurią galima rasti www.hcgym.lt tinklapyje ir ją išsiųsti ir ją išsiųsti el. pašto adresu [email protected], ne vėliau nei 14 dienų nuo prekės pirkimo.
6.4 Vartotojas turi grąžinti prekes per 14 dienų nuo paraiškos pateikimo, arba pateikti įrodymus, kad jis prekes perdavė logistikos kompanijai per minėtą laikotarpį.
6.5 Klientui nereikia grąžinti prekių per logistikos bendrovę jei prekes jis atsiėmė pats.
6.6 Interneto parduotuvė www.hcgym.lt, gavusi grąžinimą, turi nedelsiant grąžinti pinigus vartotojui, bet ne vėliau kaip per 14 dienų. Vartotojas turi sumokėti transportavimo išlaidas.


8. Force Majure
8.1 Internetinė parduotuvė www.hcgym.lt neatsako už vartotojo patirtą žalą sukeltą produktų pristatymų vėlavimo ar kitų aplinkybių, kurioms www.hcgym.lt neturėjo įtakos.

 

9. Asmeninių duomenų tvarkymas 
9.1 Vartotojas, įvesdamas savo informaciją į internetinę parduotuvę www.hcgym.lt, suteikia teisę internetinei parduotuvei www.hcgym.lt apdoroti jo asmeninę informaciją ir perduoti ją logistikos partneriams, teikiantiems pristatymo paslaugas.
9.2 Interneto parduotuvė www.hcgym.lt turi teisę naudoti vartotojo adresą reklaminiais tikslais.
9.3 Vartotojas turi teisę stabdyti savo asmeninės informacijos rinkimą ir naudojimą bet kuriuo metu, nebent ji yra būtina norint pristatyti produktus.
9.4 Vartotojo duomenys gali būti naudojami tiesioginiam pašto siuntimui, jeigu tik vartotojas duos atskirą sutikimą internetinei parduotuvei www.hcgym.lt.
9.5 Pirkimai per banką siunčiami užkoduotais duomenimis, tai suteikia vartotojui saugumą ir asmeninių duomenų privatumą.

 

10. Skundų teikimo tvarka
10.1 Internetinė parduotuvė www.hcgym.lt atsako į vartotojų skundus dėl produktų, įsigytų ne seniau nei prieš 2 metus.
10.2 Vartotojas turi teisę pranešti apie prekės defektą 2 metus po to, kai parduotuvė www.hcgym.ee pateikia sąskaitą, kuria buvo sumokėta už prekių įsigyjimą.

10.3 Jeigu pastebėjote prekės defektą, nustokite naudoti prekę.

10.4 Dėl produkto defekto pataisymo vartotojas atskirai susitaria su www.hcgym.lt. Taisymo ar pakeitimo kainas padengia www.hcgym.lt.
10.5 Internetinė parduotuvė www.hcgym.lt neatsako už produktų defektus kurie atsirado dėl netinkamo produktų laikymo ir/ar naudojimo.
10.6 Jeigu pastebėjote prekės defektą, prašome susisiekti su mumis el. paštu [email protected] ir nurodyti savo vardą, telefono numerį, užsakymo pavadinimą ir numerį ir tiksliai apibūdinkite situaciją.
10.7 Skundas dėl produkto defekto ar netinkamo veikimo turi būti parašytas ne vėliau nei 2 mėnesiai nuo momento kai pastebėjote, jog produktas turi defektą ar netinkamai veikia.
10.8 Visi skundai bus peržiūrėti ir į juos bus atsakyta ne vėliau nei 14 dienų nuo skundo pateikimo.
10.9 Vartotojas turi teisę reikalauti iš internetinės parduotuvės www.hcgym.lt kainos sumažinimo, sutarties sunaikinimo ar pinigų grąžinimo, jei internetinei parduotuvei www.hcgym.lt nepavyko pakeisti prekių su defektais ar pašalinti atsiradusių defektų per racionalų laiką ir jei tuo atveju vartotojas patyrė nepatogumus.

 

11. Vartotojų teisė kreiptis į vartotojų teisių apsaugos komisiją
11.1 Jei internetinė parduotuvė www.hcgym.lt atsisakė išpildyti vartotojo skundą ar jei vartotojas nesutinka su internetinės parduotuvės www.hcgym.lt priimtu skundo sprendimu ir mano, jog jo teisės buvo pažeistos, jis gali rašyti skundą vartotojų teisių apsaugos komisijai ar teismui. Vartotojas gali parašyti skundą pats arba tai gali padaryti jo įgaliotas asmuo.