Bėgimo takelio tepalas 250 ml

SKU
Treadlub250
100% silikono aliejinis tepalas sutepa tarpą tarp bėgimo takelio plokštės ir kilimėlio. Geras sutepimas yra nepaprastai svarbus, kad bėgimo takelio danga, variklis, guoliai ir kitos dėvimosios dalys būtų kuo geresnės ir tarnautų ilgiau. Bėgimo jausmas taip pat yra malonesnis.
Tepalas pasižymi kruopščiai parinktu klampumu, kuris garantuoja ilgalaikį ir kokybišką sutepimą.

Jis tinka visiems bėgimo takeliams. Taip pat gali būti naudojamas savaiminio tepimo (cisternų) bėgimo takeliams. Būtinai perskaitykite savo bėgimo takelio vadovą dėl rekomendacijų.

Į bėgimo takelį reikia reguliariai pilti aliejaus. Paprastai tepimas visada turėtų būti atliekamas maždaug po 25–40 valandų. Reikėtų reguliariai tikrinti padėtį; namų vartojimui kartą per mėnesį, komercinėse sporto salėse 2–4 kartus per mėnesį.

Štai kaip patikrinti padėtį:
Rankomis palieskite tarpą tarp kilimėlio ir plokštės. Aliejus turėtų jaustis kaip plona slankioji plėvelė ant kilimėlio ir lentos paviršiaus. Jei plokštelė sausa, įpilkite aliejaus.

Parduodamas plastikiniame butelyje 250ml

INSTRUKCIJA:
1. Pakelkite kilimėlio kraštą
2. Padėkite švilpuką po kilimu viduryje, lengvai spausdami buteliuką, traukdami link išorinio kilimo krašto (alyvos linija). Aliejus išpilamas apie 15 ml, tai yra vienas šaukštas
3. Pakartokite kitą pusę (ty iš viso įpilkite 15 ml + 15 ml aliejaus)
2. Pradėkite bėgimo takelį ramiu tempu ir eikite iš vienos pusės į kitą, kad alyva pasiskirstytų ant lygaus paviršiaus iš visų pusių.
3. Atlikta
19,90 €
Sandėlyje
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Bėgimo takelio tepalas 250 ml
More from Other