Yoga roller masažuoklis(violetinė)

SKU
00012182

SPLINTS - volelis su intarpais leidžia masažuoti kūną, atpalaiduoti raumenis. Volelis ypač skirtas žmonėms, kurių jėgos treniruotės yra sudėtingesnės, o joms pasirengti reikia daug raumenų stimuliacijos. Kita vertus, ritinėlis po treniruotės dar labiau pagreitina regeneracijos procesą ir priverčia raumenis greičiau atsistatyti. Volelis pagamintas iš EVA putų. Putos yra hipoalerginės, bekvapės, todėl voleliu malonu naudotis. Volelis yra gana kietas, kietesnis nei atrodo nuotraukose. Pagal kietumo skalę nuo 1 iki 10 jį vertiname 6 balais - atitiks net reikliausių žmonių lūkesčius.
NAUDOTI PRIEŠ IR PO TRENIRUOTĖS - riedėjimas prieš treniruotę kaip apšilimas jis leis mums padidinti judesių amplitudę treniruotės metu , atpalaiduoti kūną neatimant jėgų treniruotei riedėjimas po treniruotės leis mūsų kūnui mažiau skaudėti ir greičiau atsigauti po įtemptos fizinės veiklos. Rieduliuodami ir spausdami raumenis pagerinsime jų aprūpinimą krauju, dėl to raumenys ir juos supanti fascija atsinaujins daug greičiau.
REABILITACIJAI - ritinėlį galima sėkmingai naudoti atliekant reabilitacinius pratimus. Jis koreguoja kūno laikyseną, padeda stabilizuoti stuburą ir pašalinti jo skausmus, gerina nervų sistemos veiklą. Be to, jis pagreitina visų traumų ir sužeidimų regeneraciją.
TRENIRUOTĖSE - tai labai naudingas pratybų priedas. Galite pasiimti volelį pilateso, jogos, fitneso, crossfito treniruotėms - jis atliks savo darbą bet kur. Jis taip pat puikiai tinka užsiėmimams namuose. Naudodami volelį skaidome riebalus, oda tampa elastingesnė, mažėja celiulitas, papildomai sustiprinamas treniruočių poveikis.


Violetinė spalva
Medžiaga: Medžiaga: EVA putos
matmenys: - išmatavimai: Medžiaga: 10 / 32 cm
svoris: 0,53 kg

Special Price 6,90 € Įprasta kaina 9,99 €
Sandėlyje
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Yoga roller masažuoklis(violetinė)
More from Other