Essence Nutrition Betaine + Pepsin papildai 90 tab

SKU
ENBetPeps90
Essence Nutrition Betaine + Pepsin yra maisto papildas tablečių pavidalu, kuriame yra betaino hidrochlorido ir pepsino 1: 3000 MDP. Produktas rekomenduojamas žmonėms, turintiems baltymų virškinimo ir pilvo skausmų problemų.

Betainas yra amino rūgšties glicino darinys, kuris natūraliai atsiranda organizme ir kartu sukuria skrandžio sultis. Jo unikali savybė yra susijusi su tinkamu homocisteino metabolizmu, kurio padidėjęs kiekis labai kenkia sveikatai (širdies ir kraujagyslių sistemos problemos, genų pažeidimai). Homocisteinas yra aminorūgštis (l-cisteino darinys), susidaranti virškinant baltymus, daugiausia gaunamus iš pieno (pieno, sūrio), taip pat kiaušinių, mėsos ir žuvies. Esant optimalioms sąlygoms, homocisteinas neutralizuojamas vitaminų B6, B12 ir folio rūgšties pagalba. Teigiamas betaino poveikis mažinant homocisteino kiekį pasireiškia vartojant 1,5 g per parą.

Betainas HCl yra labai svarbus skrandžio virškinimo procesams. Kaip skrandžio sulčių komponentas, jis yra atsakingas už savo rūgštingumą. Tai nepaprastai svarbu dėl to, kad susidaro žemas pH, kuriame aktyviausi yra proteolitiniai fermentai (skaidantys baltymus), ir maisto sterilizavimas iš bakterijų ir virusų, kurie žūsta itin rūgščioje aplinkoje.

Pepsinas, esantis priede, yra proteolitinis fermentas, skrandžio sulčių komponentas, kuris susidaro iš pepsinogeno, kuris nėra metaboliškai aktyvus. Norint suaktyvinti pepsinogeno virtimą pepsinu, reikalinga ypač rūgšti aplinka, kurios pH yra labai žemas.

Porcijos norma 1tbl
Betaino HCl 650mg
Pepsino 1: 3000MDP 150mg
Special Price 16,90 € Įprasta kaina 19,90 €
Nėra sandėlyje
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Essence Nutrition Betaine + Pepsin papildai 90 tab